مشاوره خانواده در سوئد

روانشناس ایرانی در سوئد و استکهلم

انسان در مواقعی از زندگی نیاز دارد تا احساسات خودش اعم از خشم و غم و ناراحتی را با فردی مورد اعتماد در میان بگذارد، این شخص می‌تواند شخص نزدیک به شما باشد اما در مواقعی لازم می‌شود با شخصی صحبت کنید که رابطه نزدیکی با او ندارید تا مورد قضاوت قرار نگیرید. روانشناس و مشاور می‌تواند در زمینه‌ های مختلفی چون خانوادگی، تحصیلی، مهاجرت، روابط عاطفی، ازدواج و طلاق و… به شما کمک کند. یکی از موضوعات گسترده که روانشناسان سوئدی با آن سروکار دارند مشاوره خانواده در سوئد است که این مشاور به صورت تک یا خانوادگی همچنین به صورت آنلاین یا حضوری انجام می‌شود. یکی از حسن های بزرگ مشاوره آنلاین در سوئد، این است که شما در هر کجای جهان که باشید می توانید با مشاور خود در ارتباط باشید. در ادامه در مورد این موضوع توضیحات بیشتری خواهیم داد.

برای مشاوره خانواده آنلاین و تلفنی با دکتر مهسا کاشفی زاده میتوانید با شماره تماس 09121433438 از طریق ایمو در تماس باشید. 

تفاوت کار مشاور و روانشناس

مشاور به معنی رأی و نظر دادن به انجام کاری است که مراجعه کننده قصد انجام آن را دارد. مشاور کار بررسی و تحلیل مشکلات را انجام می‌‌دهد و به بخش های ناشناخته شخصیت فرد آگاهی می یابد. با مراجعه به مشاور میتوانید شیوه برخورد با دیگران را اصلاح یا به طور کل تغییر دهید، به خودشناسی برسید، اهداف زندگی و مسیر رسیدن به آن ها را معیین کنید.

کار روانشناس مطالعه رفتارها و واکنش‌های انسان و ریشه یابی آن‌ها است. در واقع کار مشاور کمک به مراجعه کننده برای اینکه انتخاب درست را انجام دهد می‌باشد. اما اگر مراجعه به مشاور کافی نباشد،‌ روانشناس می‌‌تواند کمک بزرگ کند.

روانشناس ایرانی در سوئد

روانشناس ایرانی در سوئد

افرادی که در سوئد زندگی می‌کنند برای پیدا کردن راه حل مشکلات روحی و روانی و یا حتی نیاز به مشاوره‌هایی چون مشاوره خانواده،مشاوره ازدواج، طلاق، مهاجرت و… به یک روانشناس یا مشاور ایرانی که همزبان و همدل با مراجعه کننده باشد نیاز دارید این دست از مشاوره ها جلسات درمانی هم می تواند به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار شود در تمام این زمینه ها دکتر مهسا کاشفی زاده با مدرک دکتری روانشناسی تخصصی و عضو سازمان نظام روانشناسی و انجمن روانشناسان ایران می‌تواند به شما کمک کند.

ویژگی های یک روانشناس در سوئد

  1. مهمترین و بزرگترین ویژگی روانشناس ایرانی در سوئد تسلط به زبان فارسی است تا مراجعه‌ کنندگان به راحتی بتوانند با زبان مادری خود احساساتشان را از شرایط موجود بیان کنند.
  2. ایجاد رابطه صمیمی و امن که روانشناس باید این محیط صمیمانه را به وجود بیاورد و بدون قضاوت و پیشداوری موضوع را جلو ببرد همچنین با ایجاد انگیزه در مراجعه کننده به او این اجازه را می دهد تا از خشم و ناکامی هایش به راحتی سخن بگوید.
  3. روانشناس و مشاور باید تجربه کافی و به روز داشته باشند، چرا که تحصیلات آکادمیک کافی نیست.

مزایای مشاوره روانشناسی آنلاین در سوئد چیست؟

مزایای مشاوره روانشناسی آنلاین چیست؟

استفاده کردن از مشاوره روانشناسی غیر حضوری و آنلاین مزایای بسیار زیادی را برای استفاده کننده شامل می شود که می توان به چند نمونه از این مزایا اشاره نمود: مدیریت زمان و صرفه جویی در آن، ارزان تر دریافت کردن خدمات مشاوره، راحتی و انعطاف پذیری بیشتر، بهترین گزینه برای افرادی که دچار اضطراب اجتماعی و یا خجالت هستند

دریافت خدمات پشتیبانی رایگان و آنلاین

در مشاوره‌های روانشناسی آنلاین همیشه تیمی در نظر گرفته می شود که بعد از مشاوره به مراجعه کننده یاری برساند و سوالات پیش آمده اش را پاسخ بدهد.

مدیریت زمان و صرفه جویی در آن

با استفاده از مشاوره آنلاین دیگر نیازی نیست که مسیر بسیار طولانی و پر ترافیکی را برای رسیدن به مطب مشاور طی کنید و زمان خود را هدر دهید. کافیست ضمن ریختن یک لیوان چای یا قهوه، تلفن همراه خود را بردارید و در ساعت تعیین شده برای مشاوره با روانشناس خود تماس بگیرید یا حتی به صورت چت یا مکالمه تصویری در فضای مجازی این ارتباط را برقرار کنید، اینگونه هم از شر شلوغی های بیرون از خانه خود را خلاص کرده‌اید و هم برای خود زمان ذخیره نموده‌اید.

ارزان تر دریافت کردن خدمات مشاوره

همواره مشاوره‌های روانشناسی حضوری هزینه‌‌های بسیار زیادی را برای مراجعه کننده در پی دارد به علاوه هزینه‌های جانبی دیگر مانند حمل و نقل، بنزین و … که مراجعه کننده باید این هزینه‌ها را برای رسیدن به مطب معالج مورد نظر پرداخت نماید. از آنجاکه یک مشاوره کارآمد فقط به یک جلسه منتهی نمی‌شود، هزینه قابل توجهی را در هر جلسه در بر می‌گیرد که متاسفانه این گونه خدمات تحت پوشش بیمه نیز قرار ندارد. درعوض مشاوره‌های روانشناسی آنلاین هزینه‌‌های بسیار کمتری یعنی حدود نصف قیمت یا حتی تا یک سوم قیمت نسبت به مشاوره حضوری را دارند و مقرون به صرفه‌تر هستند.

راحتی و انعطاف پذیری بیشتر

معمولا مشاوران آنلاین در هر زمانی و هر مکانی می‌توانند در دسترس شما باشند و نیازی نیست برنامه روزانه‌تان را برای مراجعه به مشاور تغییر دهید.

در دسترس بودن مشاوره آنلاین برای همه و برای افرادی که در مناطق دور افتاده هستند

در مشاوره روانشناسی آنلاین با به کارگیری تکنولوژی گوشی هوشمند و یا حتی یک تلفن ساده افرادی که در مناطق دور افتاده و به دور از امکانات زندگی میکند می توانند به مشاور دسترسی داشته باشند، یا افرادی که به دلیل شرایط خاص نمیتوانند از خانه بیرون بروند مانند کسانی که بخاطر کرونا در قرنطینه هستند به آسانی و بدون خارج شدن از منزل یا شهر خود با استفاده از این تکنولوژی‌ها می‌ توانند به خدمات مشاوره دسترسی داشته باشند.

بهترین گزینه برای افرادی که دچار اضطراب اجتماعی و یا خجالت هستند

در روش مشاوره روانشناسی آنلاین دیگر نیازی نیست که برای اولین ملاقات یا صحبت کردن نگران و دست پاچه باشید. شما می توانید با انتخاب خدمات چت یا تماس تلفنی بدون نگاه کردن به مشاور و خجالت کشیدن از او مشکلات خود را به صورت واضح و کامل بیان نمایید.

صحبت کردن به صورت ناشناس با درمانگر

برخی از افراد به دلایل مختلفی مثل خجالتی بودن، ترس از شناخته شدن، مشهور بودن و یا بسیاری موارد دیگر ترجیح میدهند به صورت ناشناس با مشاور در ارتباط باشند که چنین کاری در مراجعه حضوری ممکن نیست اما در مشاوره‌های آنلاین می‌شود به راحتی ناشناس باقی ماند و درمانگر نیز می‌تواند بدون اینکه اسم واقعی مراجعه کننده را بداند او کمک کند.

بهترین مشاور خانواده در سوئد و استکهلم کیست؟

بهترین روانشناس خانواده در سوئد و استکهلم

شما ممکن است در شهرها و کشورهای خارجی مانند سوئد و استکهلم زندگی نمایید در چنین شرایطی بهتر است به دنبال روانشناس خانواده‌ای باشید که بتوانید مشکلات خود را به زبان فارسی برای او بیان کنید. به خصوص اگر به زبان سوئدی مسلط نیستید بهترین روانشناس خانواده در سوئد برای شما روانشناس فارسی زبان می باشد، که می‌تواند توضیحات شما را به خوبی و کامل درک نماید و راهکارهای کارآمدی را نیز به شما بیاموزد.

یکی از این بهترین گزینه ها برای مشاوره آنلاین روانشناسی دکتر مهسا کاشفی زاده می باشد که از هر شهر و کشوری و در هر زمانی در دسترس شما است.

دکتر مهسا کاشفی زاده می تواند به شما در زمینه های مشاوره خانواده پیش از ازدواج، تحلیل خویشتن پیش از طلاق، زندگی پس از طلاق و سایر موارد یاری رساند که جهت تعیین وقت می‌توانید با شماره 09121433438 تماس حاصل فرمایید و از تمامی خدمات روانشناسی با قیمتی مقرون به صرفه بهره‌مند شوید.

تفاوت کار مشاور و روانشناس

سخن آخر

برخلاف باور برخی از افراد ناآگاه عامه مشاوره گرفتن فقط در زمان بیماری روانی و یا سختی های زندگی نیست بلکه افراد می توانند در هر شرایطی از این گونه خدمات استفاده کنند. امروزه مشاوره آنلاین باعث تسهیل و در دسترس قرار گرفتن این خدمت برای عموم افراد جامعه به صورت ارزان شده است وما می توانیم با استفاده از آن در جنبه های مختلف زندگی خود از مشاوره روانشناسی کمک بگیریم.

در صورتی که در کشورهای دیگر زندگی میکنید برای دریافت خدمات مشاوره ایرانیان خارج از کشور میتوانید با با شماره تماس 09121433438 با ما در ارتباط باشید.