روانشناس ایرانی در آمریکا

آیا به دنبال روانشناس ایرانی در آمریکا هستید، احتمالا در حال حاضر، در بحران جدید قرار گرفته اید؛ طوری که کنترل برخی مشکلات روانی از دسترس شما خارج است. پس بهتر است برای انتخاب یک روانشناس ایرانی برخی نکات را در نظر بگیرید تا بتوانید به دکتر مشاوره خانواده اطمینان و با کمک او از روزهای سخت گذر کنید.
اگر در ایالات متحده به عنوان یک فرد خارجی زندگی می‌کنید، پیدا کردن بهترین روانشناس ایرانی در آمریکا یک موضوع چالش‌برانگیز است. اما مجبور هستید بر اساس ویژگی‌هایی که در نظر دارید بهترین روانشناس ایرانی را انتخاب کنید.

روانشناس ایرانی در آمریکا

در این مطلب در تصمیم گیری شما برای انتخاب روانشناس کمک ویژه خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

بهترین روانشناس ایرانی در آمریکا، کالیفرنیا، تگزاس و … چه کسی است؟

بهترین روانشناس ایرانی در آمریکاهمانطور که پیدا کردن روانشناس خوب در تهران بسیار اهمیت دارد، هم وطنان عزیزمان در ایالت متحده دوست دارند نظر بهترین متخصص در این حوزه مراجعه کنند. آمریکا، کالیفرنیا و تگزاس جزء ۵۰ ایالت بزرگ ایالات متحده است که به عنوان مشهورترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای ایالات متحده شناخته می شود. تحقیقات انجام شده، نشان می‌دهد در بیشتر شهرهای ایالات متحده آمریکا افراد زیادی با نژادها و قومیت‌های مختلف مانند سفیدپوست، سیاهپوست‌، آسیایی، بومی، هاوایی و سایر جزایر اقیانوس آرام و دیگر نژادها مشاهده می‌شود. زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی این ایالات انتخاب شده. اما زبان‌های دیگر مانند اسپانیایی، آلمانی، چینی و غیره وجود دارد و مردم به زبان‌های مختلف صحبت می کنند.

بنابراین بسیار طبیعی است که در این شهرهای بزرگ با ملیت‌های متفاوت روانشناس ایرانی وجود داشته باشد تا شما بتوانید به راحتی مشکل روحی خود را حل کنید و با انگیزه قوی‌تر برای ادامه زندگی، برنامه‌ریزی کنید.

روانشناسان ایرانی در آمریکا چه کمکی به ما می‌کنند؟

روانشناسان ایرانی در آمریکا چه کمکی به ما می‌کنند؟

روانشناس ایرانی در آمریکا این قابلیت را دارد در زمینه‌های متفاوت با عنوان‌های مختلف مانند دکتر مشاوره خانواده، مشاوره طلاق، مشاوره روانشناسی و مشاوره ازدواج فعالیت کند. شما می توانید با توجه به نوع مبحث صحبت، نوع متخصص را انتخاب کنید. آنان در ایالت به صورت تخصصی آموزش دیده اند و با استفاده از جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های روانشناسی به افراد مبتلا به مشکلات روانی مانند بی‌خوابی، اضطراب، افسردگی، هراس، فوبیا، مشکلات زوجین و مشکلات روان‌کودکان کمک‌رسانی می‌کنند.

جالب است بدانید آنها به ویژگی‌های روشن فکر، وظیفه شناس، متعهّد، صبور، زیرک، نوع دوست، دلسوز معروف هستند و در زمینه‌های مختلف مانند رفتار انسانی، ارزیابی سلامت روان، تشخیص و درمان و تغییر رفتار تخصص دارند و تمام تلاش خود را می‌کنند به مردم کشورشنان بهترین خدمات را ارائه دهند و احساسات بد را از آنها دور کنند تا سلامتی کامل دوباره به آنها بازگردد.

چرا باید از خدمات آنلاین مشاوره خانواده در آمریکا استفاده کنیم؟

خدمات آنلاین مشاوره خانواده در آمریکا

آیا تا به حال به خدمات آنلاین مشاوره خانواده فکر کرده‌اید؟ اینترنت راه جدیدی را برای درمان سلامت روان پیش روی شما قرار داده است که با مزایای بسیاری همراه است. پس قبل از تصمیم‌گیری با مزایای این روش آشنا شوید.

 • بق تحقیقات انجام شده، درمان آنلاین به همان اندازه درمان حضوری موثر است و برای شرایط مختلف سلامت روان این روش انتخاب بسیاری از افراد می‌باشد..
 • این روش موثر برای درمان افسردگی، اختلال اضطراب اجتماعی و اختلال اضطراب فراگیر بسیار تاثیرگذار است.
 • مهم تر از همه گزینه خوبی برای مناطق دور از هم است. مطمئناً تعداد افرادی که به زبان فارسی در آمریکا فعال هستند، بسیار کم است. اما با روش آنلاین می توان دوره سلامت روان خود را توسط بهترین ‌متخصص ایرانی انجام داد.
 • طی کردن مسافت طولانی و صرف زمان قابل توجهی، بسیاری از برنامه های روزانه شما را عقب می اندازد. اما با کمک خدمات آنلاین دیگر مجبور نیستید وقت زیادی صرف کنید.
 • درمان آنلاین گزینه مناسبی برای افراد دارای محدودیت فیزیکی است. این دسترسی کمک می‌کند مراقبت‌های بهداشتی و روانی به بهترین صورت ممکن رعایت شود و هیچ دغدغه ای بابت جابجایی وجود نداشته باشد.
 • یکی دیگر دلایل پیشنهاد خدمات آنلاین مشاوره، راحتی و مقرون به صرفه بودن آن است. مشاوره آنلاین معمولاً در جلساتی برنامه‌ریزی می‌شود که در خانه حضور داشته باشید و فضای اینترنت در اختیارتان باشد.
 • همچنین بابت بیمه هیچ نگرانی نداشته باشید. معمولاً جلسات مشاوره آنلاین در ایالات متحده تحت پوشش شرکت‌های بیمه انجام می‌شود.
 • فضای اینترنت باعث می شود فرد راحت تر مشکل روحی و روانی خود را بیان کند و بهتر می‌تواند در مورد مسائل مربوط به سلامت روان با دکتر مشاوره هم صحبت شود.

بیشترین مشکلاتی که باعث مراجعه به مشاوره ایرانی در آمریکا می شود چه چیزهایی هستند؟

مشاوره ایرانی در آمریکا

روانشناس ایرانی در آمریکا در زمینه‌های مختلفی تخصص دارد و مشکلات مختلفی باعث می‌شود که تصمیم بگیرید به یک مشاور ایرانی در این حوزه مراجعه کنید. اولین عامل تاثیر گذار احساس راحتی شما نسبت به یک هم وطن ایرانی است. در واقع روانشناسی که بتواند به زبان شما صحبت کند امکان برقراری ارتباط با او راحت‌تر است و بهتر می‌توانید مشکلات خود را برایش توضیح دهید. علاوه براین‌ها، روانشناس ایرانی کاملا به فرهنگ شما آگاه است و بهتر می‌تواند کمک کند مشکلات خود را حل کنید. در موارد زیر موضوعاتی که بیشتر اوقات باعث می‌شود

هم وطنان عزیز به یک مشاوره ایرانی مراجعه کنند، گفته شده است:

 • درمان مسائل فردی و بین فردی
 • گذراندن روزهای سخت بعد از شکست عاطفی
 • مشاوره تخصصی قبل از طلاق و التیام پس از آن
 • مشاوره در زمینه تحلیل خویشتن و خود آگاهی
 • زوج درمانی و خانواده درمانی
 • تشخیص مشکلات شخصیتی
 • اجرا و تست شخصیت
 • مداخلات بالینی، اختلال مداخلات روانشناسی
 • مشاوره پیش از ازدواج و پس از ازدواج

نتیجه گیری

انتخاب یک روانشناس تصمیم بسیار بزرگی است. زیرا به محض ارتباط بر قرار کردن با یک درمانگر به آسانی بخشی از مشکلات زندگی حل می‌شود و سلامتی روح و روان خود را در امان نگه می‌دارید. همچنین با کمک روانشناس می‌توانید بفهمید چه عواملی بر موفقیت درمان تاثیرگذار است و به دنبال چه چیزی هستید.

حال که اولین قدم مثبت و سازنده را در راه سلامت خود برداشته اید، بهتان تبریک می گوییم و امیدواریم در این راه بتوانید بهترین روانشناس را انتخاب کنید و با کمک بهترین راهکار نسبت به افکار احساسات و رفتارهای آزاردهنده خود آگاهی کامل به دست آورید و استرس، مشکلات، روابط، اثرات زندگی با یک بیمار روانی و موارد این چنینی را به خوبی مدیریت کنید.